Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví WOW
Kutilova 3067/12
(vchod ze zadní strany domu)
Praha 4-Modřany
14300

00420 775 700 711

E-mail: kadernictviwow@seznam.cz

Nový katalog

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY
                    Dárkové poukazy Vám navrhnu dle požadavků(s nominální hodnotou nebo bez hodnoty pro konkrétní událost)

DOPORUČUJI

DOPORUČUJI
                     www.alternativastudio.cz

 

   Otevírací doba: 

         Po:14-20hod

         Ut:14-20hod.

         St:14-20hod

         Ct-14-20hod.

         Pa :8-13hod.       

 

    

 

 

Služby

Naše studio se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že se snažím jít správným směrem, je stále větší počet  spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí vaší osobnosti a postarám o to, aby byla co nedokonalejší a nepřehlédnutelná.Chcete trvalou anebo naopak narovnání vlasů,různé barevné kreace.To vše u mě najdete. 

Péče o vlasy

Základem zdravých a krásných vlasů,je péče o ně.Vhodné šampony,kondicionéry,pravidelné rozčesávání správným způsobem a nedílnou součástí péče o vlasy je návštěva kadeřnice,která Vám doporučí vhodný střih,barvu vlasů Vám na míru.

Prodlužování vlasů

Příroda Vám nenadělila krásné,zdravé a dlouhé vlasy?Nevadí-dnes již existuje několik metod jak tento problém vyřešit.Můžete si nechat vlasy prodloužit nebo zhustit podle potřeby a věřte,že se budete cítít nádherná.Pracuji s evropskými a vychodoevropskymi vlasky.Absolvovala jsem školení na tři metody:keratin,stick hair a clip hair.Ráda Vám poradím při osobní konzultaci,jaké vlasy,jejich délka jsou pro Vás nejvhodnější a jak následně o ně pečovat. 


 

Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální a vstřícný personál vám může tento komfort nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

Barvení

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.Při barvení používám klimazon na zkrácení doby působení a péči o vlasy.

 

 OLAPLEX